Верифицированный профиль
4
Года опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
60
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа домов (21)

  • Альянс
    160 000 $
    1 121 $/м²

    Джерельна

    143 / 60 / 42 м²
    1 этаж
    8 сот
    3 комнаты
    сегодня
    Продаж новенького будинку ("американка") в районі вулиці Джерельної. Зручне та продумане планування, наявність підвального приміщення, можливість збільшити площу будинку за рахунок повноцінного мансардного поверху, велика земельна ділянка, розташування в екологічному райні... Переваги можна перелічувати довго! Але краще прийти і побачити все на власні очі. Три окремі кімнати, простора кухня - вітальня, гардеробна, два санвузла, котельня. Заведено 12 кВт електрики. Є власна свердловина. Біосептик. Побудований будинок з керамоблоку. Дах - металочерепиця. Перекриття між першим поверхом та мансардою утеплено. Бетонні сходи на мансардний поверх. Розведено електрику, сантехніку та систе...
    Риелтор
  • Альянс
    268 000 $
    1 497 $/м²

    Коритянская ул.

    179 / 54 / 10 м²
    1 этаж
    9 сот
    4 комнаты
    1 нед. назад
    Продаж сучасного родинного будинку з великою ділянкою. Будинок цегляний, утеплений, одноповерховий. Введений в експлуатацію у 2025 році. Чотири окремі кімнати, гардероб, світла та простора вітальня з каміном та виходом на терасу, затишна кухня, окреме приміщення котельні, комора. На терасі - місце для барбекю. Є коптильня. Власна свердловина. Каналізація - септик з переливом. Газ проходить вздовж вулиці, є можливість підключення. Опалення електричне. Тепла підлога. Кондиціонери. Нагрів води - електричний бойлер. Ділянка рівна, озеленена. Облаштовані місце для відпочинку та ранкового тренування. Вулиця повністю забудована, дорога асфальтована. Зручна транспортна розвʼязка як до...
    Риелтор
  • Альянс
    254 000 $
    968 $/м²

    Осипенко ул.

    263 / 56 / 16 м²
    2 этажа
    6 сот
    4 комнаты
    1 нед. назад
    Продаж добротного будинку в Компотному районі. Максимально зручне розташування. В пішій доступності (15-20 хв) центр міста, Набережна, Боздоський парк. Три – чотири хвилини до Дастору, АТБ. Хороша транспортна розв’язка у будь-яку частину міста. Автобусна зупинка поряд. Будинок цегляний. Загальна площа 262,5 кв м. Житлова площа 56,1 кв м. Кухня 15,5 кв м. Крім того ще 90 кв м мансардний поверх, який підготовлений під чистові роботи (виведено комунікації, стяжка, штукатурка, встановлені вікна). В цокольному поверсі: гараж 26 кв м, технічні приміщення, котельня. На першому поверсі: кухня, велика вітальня, хол 42,2 кв м, вбиральня, тераси. На другому - чотири окремі кімнати, санвузол, душо...
    Риелтор
  • Альянс
    170 000 $
    837 $/м²

    Едмунта Егана пл.

    203 / 77 / 8 м²
    2 этажа
    4 сот
    4 комнаты
    1936 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж будинку поряд з Набережною та центром міста. Власна земельна ділянка 4,87 сот. Кутова. Можливий заїзд з двох вулиць. Будинок історичної старочеської забудови, з власною атмосферою, стилем та шармом. Чисте та свіже повітря, вимощені бруківкою тротуари та дорога, затишок і спокій. В той же час, будинок знаходиться в пішій доступності до історичного центру та всієї інфраструктури. На другому поверсі просторий балкон, який виходить у внутрішній двір. Потребує реконструкції або капітального ремонту. Центральні комунікації. Заведено газ. Може бути облаштований під дві повноцінні двокімнатні квартири. Загальна площа 203 кв м, з яких 57.7 кв м - підвал. Житлова площа 77.4 кв м.
    Риелтор
  • Альянс
    95 000 €
    664 €/м²

    Коцки

    143 / 60 / 28 м²
    2 этажа
    4 сот
    3 комнаты
    1 нед. назад
    Продаж будиночка поряд з лісом.
Тиха тупикова вулиця, відсутність багатоповерхової забудови та міської метушні, кришталеве повітря і в той же час, за кілька хвилин по асфальтованій дорозі можна дістатися самого центру міста. Будинок двоповерховий.
Зручне та продумане планування. 
На першому поверсі дві окремі кімнати, велика кухня (27,5 кв м) з терасою, простора прихожа, ванна з санвузлом.
На другому поверсі потрібно доробити оздоблювальні роботи. Велике приміщення 46,2 кв м, балкон. Виведені комунікації для санвузла та душової, розведена електрика. 
Також є два приміщення під дахом, де можна облаштувати гардеробні. Загальна площа будинку 142 кв м.
Побудований з блоку. Дах металочерепиця...
    Риелтор
  • Альянс
    390 000 $
    1 179 $/м²

    Нахимова ул.

    331 / 100 / 20 м²
    2 этажа
    6 сот
    5 комнат
    2006 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж просторого родинного будинку неподалік центру міста. В будинку передбачено все для комфортного проживання та відпочинку. Є власний басейн, сауна, просторі тераси, місце для барбекю.
Зручне та продумане планування: чотири окремі кімнати, спортзал, гардеробна, велика кухня, на кожному поверсі вбиральні.
Гараж. Опалення: автономне газове та електричне. Вода: централізована та свердловина. Центральна каналізація.

Загальна площа будинку 330,8 кв м.
Житлова площа 315,4 кв м.
Кухня 19,5 кв м.

Будинок побудований у 2006 році, цегляний. Дах - металочерепиця. Доглянутий та озеленений двір. Земельна ділянка 6 сот. Будинок укомплектований меблями та побутовою технікою, які залишаються...
    Риелтор
  • Альянс
    145 000 €
    2 324 €/м²

    Собранецкая ул., 87

    62 / 39 / 11 м²
    1 этаж
    6 сот
    3 комнаты
    1 нед. назад
    Продаж нерухомості біля Дастору. Два компактні одноповерхові будинки. Перший: дві кімнати, кухня, вітальня, вхідна група, ванна з санвузлом. Є тераса. Загальна площа 62,4 кв м. Житлова площа 38,6 кв м. Кухня 11,1 кв м. Великий гараж з ямою. Два сухих підвали. Другий (літня кухня): дві кімнати, кухня, вхідна група, душова з санвузлом. Площа: 45 кв м. Ділянка площею 6,06 кв м з широким фасадом. Асфальтована дорога. Центральні комунікації. Також є колодязь. Автономне газове опалення. В кожному з будинків окремий двоконтурний котел. На території молоді фруктові дерева та кущі, виноград. Ідеально підійде для проживання або під комерцію.
    Риелтор
  • Альянс
    95 000 €
    664 €/м²

    Коцки

    143 / 60 / 28 м²
    2 этажа
    4 сот
    3 комнаты
    1 нед. назад
    Продаж будиночка поряд з лісом.
Зручне та продумане планування. 
Побудований з блоку. Дах металочерепиця...
    Риелтор
  • Альянс
    200 000 $
    852 $/м²

    Андрія Новака ул.

    235 / 70 / 5 м²
    1 этаж
    3 сот
    3 комнаты
    2 нед. назад
    Продаж будинку поряд з центром Ужгорода (площа Петефі).
Старочешська забудова.
 Високі стелі, просторі приміщення, добротна цегла.
 Три кімнати, кухня, вбиральня, сухий підвал. 
Велика тераса.
 Два входи в будинок. Подвір'я викладено бруківкою.
 Є гараж та окреме господарське приміщення.
 Центральні комунікації.
 Автономне газове опалення. 

 Будинок чудово підійде для власного проживання або під приватну клініку тощо. 

 Загальна площа 134.8 кв м, житлова 70.4 кв м.
 Кухня 4.7 кв м. 
Земельна ділянка 0,34 сот. Можлива здача в оренду.
    Риелтор
  • Альянс
    121 000 €
    1 014 €/м²

    Стрельничная ул.

    119 / 58 / 6 м²
    2 этажа
    4 сот
    3 комнаты
    2 нед. назад
    Продаж будинку (частина) неподалік центру. Екологічний район Ужгорода. Тихе та спокійне місце, в якому Ви зможете відпочити від міської метушні. 
Розташування будинку унікальне! Кілька хвилин пішої прогулянки і Ви біля лісу, біля джерела з кришталевою водою, і в той же час, будинок знаходиться недалеко від історичного, адміністративного та бізнес-центру міста. Будинок двоповерховий. На першому поверсі: прихожа, велика кімната, кухня та простора ванна кімната, поєднана з санвузлом.
На другому поверсі - дві окремі спальні та хол. Є підвал.
Окремо приміщення котельні.
Загальна площа будинку 119,3 кв м.
Житлова площа 58,3 кв м.
Кухня 6,4 кв м.
Земельна ділянка 4,93 сот. Центральні комунікаці...
    Риелтор
  • Альянс
    150 000 $
    486 $/м²

    Кошицкая ул.

    308 / 121 / 14 м²
    2 этажа
    4 сот
    6 комнат и более
    2 нед. назад
    Продаж великого будинку. Чудове розташування в тихому місці неподалік центру міста. Будинок цегляний. Бетонні плити перекриття. Центральні комунікації. Газ на ділянці. Кутовий. Можливий заїзд з двох сторін. 4,3 сот. Загальна площа будинку 308,4 кв м. Житлова площа 121,3 кв м. Кухня 13,7 кв м. Під всім будинком високий сухий підвал, в якому знаходяться гараж, котельня, технічні приміщення. На кожному з поверхів передбачені приміщення для ванни та санвузла. Розведені комунікації. Вісім кімнат. Всі окремі. Повноцінний мансардний поверх, в якому можна також зробити кімнати. Гарний краєвид. Чисте повітря. Ідеально підійде під хостел, приватну школу, будинок сімейного типа тощо...
    Риелтор
  • Альянс
    230 000 $
    796 $/м²

    Загорская ул., 111

    289 / 133 / 35 м²
    2 этажа
    6 сот
    4 комнаты
    2 нед. назад
    Продаж будинку під житло або комерцію! 
Ужгород, вул. Загорська. Будинок з просторим зручним плануванням. 
Великі кімнати, кухня-вітальня з каміном, тераса з видом на казкове квітуче подвір'я. На кожному поверсі вбиральні. В підвалі облаштовано окрему пральню, котельню, господарські приміщення. Є гараж Автономне газове опалення. Дровяний камін. Встановлені кондиціонери. 
Центральні комунікації. У дворі - місце для барбекю. Окремий гостьовий будинок з власною кухнею, санвузлом. Загальна площа будинку 288,8 кв м.
Житлова площа 132,8 кв м.
 Кухня 35 кв м. Земельна ділянка 6,16 сот.

Риелтор
  • Альянс
    305 000 €
    939 €/м²

    Кошицкая ул.

    325 / 100 / 34 м²
    2 этажа
    20 сот
    4 комнаты
    2 нед. назад
    Продаж будинку в екологічному районі Ужгорода з панорамою на місто. Добротний та світлий цегляний будинок з великою ділянкою (20 сот), власним басейном, сауною, затишною терасою. На першому поверсі велика вітальня з каміном, кухня-столова, басейн, сауна, вбиральні. На другому поверсі - три окремі спальні, дві з яких з балконом, гардеробна, ванна кімната. В цокольному поверсі облаштовано котельню, приміщення під спортзал, пральню, господарське приміщення. 
Також в цокольному поверсі знаходиться гараж площею 39,4 кв м. Автономне газове опалення. Діючий камін.
Встановлені кондиціонери. Нагрів води - газ або електрика. Центральні комунікації. Площа будинку 325 кв м.
Також 143 кв м -...
    Риелтор
  • Альянс
    180 000 $
    472 $/м²

    Стародоманинська ул.

    381 / 102 / 22 м²
    3 этажа
    8 сот
    6 комнат и более
    2 нед. назад
    Продаж будинку для великої родини. Будинок також підійде для облаштування міні-хостелу, приватної школи чи садочка, оздоровчого комплексу, творчої студії тощо. Будинок розташований на тихій асфальтованій вулиці, в двох кілометрах від центру міста. Добротний, цегляний. Залізобетонні перекриття. Підвал під всім будинком. В підвалі гараж, котельня, технічні приміщення, майстерні, кладова. На першому поверсі - велика кухня-столова, вбиральня, прихожа, простора вітальня. На другому - три окремі кімнати, вбиральня, хол. Шість кімнат на мансардному поверсі. Всі приміщення світлі та просторі. Додаткового комфорту додають наявні балкони з гарними краєвидами! Автономне газове опалення. Се...
    Риелтор
  • Альянс
    650 000 €
    1 178 €/м²

    Славянская ул.

    552 / 373 / 20 м²
    2 этажа
    6 сот
    6 комнат и более
    2 нед. назад
    Продаж будинку на Набережній Ужа!
Будинок просторий. Підійде як для проживання великої родини, кількох сімей або під комерцію.
 Наразі в будинку облаштовано три окремі квартири. У кожній власний вхід, кухня, вбиральні.
 Перша квартира (найбільша) - дворівнева. Великий зал з каміном, кухня, три окремі кімнати, дві вбиральні, гардеробна.
 Друга квартира - однокімнатна. На першому поверсі.
 Третя квартира - двокімнатна. На другому поверсі.

 Під всім будинком повноцінний сухий та облаштований підвал. 

Будинок цегляний. 2010 року побудови. Дах - черепиця.

 Загальна площа будинку 551,9 кв м.
Гараж.
 Земельна ділянка 6,05 сот.

 Центральні комунікації.
 Три вида опалення.

Риелтор
  • Альянс
    250 000 $
    1 212 $/м²

    Малокамʼяна ул.

    206 / 84 / 18 м²
    2 этажа
    5 сот
    4 комнаты
    2 нед. назад
    Продаж будинку (частина) неподалік центру. На першому поверсі простора вітальня з каміном, кабінет, кухня, вбиральня. На другому - три окремі кімнати, велика гардеробна, вбиральня. Будинок цегляний. Центральні комунікації. Автономне газове опалення. Двір викладений бруківкою. На зеленій частині фруктовий сад з екзотичними рослинами. Є вольєр та зона барбекю. Частина будинку повністю автономна. З окремим входом, ділянкою, комунікаціями. Меблі та техніка залишаються по домовленості. 4 кімнати. 2 поверхи Загальна площа 206.3 кв м. Житлова площа 83.7 кв м. Кухня 19.4 кв м. Ділянка 5 соток.
    Риелтор
  • Альянс
    230 000 $
    796 $/м²

    Загорская ул., 111

    289 / 133 / 35 м²
    2 этажа
    6 сот
    4 комнаты
    2 нед. назад
    Продаж будинку під житло або комерцію! 
Житлова площа 132,8 кв м.
 Кухня 35 кв м. Земельна ділянка 6,16 сот.

Риелтор
  • Альянс
    150 000 $
    486 $/м²

    Кошицкая ул.

    308 / 121 / 14 м²
    2 этажа
    4 сот
    6 комнат и более
    2 нед. назад
    Риелтор
  • Альянс
    250 000 $
    1 212 $/м²

    Малокамʼяна ул.

    206 / 84 / 18 м²
    2 этажа
    5 сот
    4 комнаты
    1 мес. назад
    Риелтор
  • Альянс
    650 000 €
    1 178 €/м²

    Славянская ул.

    552 / 373 / 20 м²
    2 этажа
    6 сот
    6 комнат и более
    1 мес. назад
    Продаж будинку на Набережній Ужа!
 Друга квартира - однокімнатна. На першому поверсі.
 Третя квартира - двокімнатна. На другому поверсі.

 Під всім будинком повноцінний сухий та облаштований підвал. 

Будинок цегляний. 2010 року побудови. Дах - черепиця.

 Загальна площа будинку 551,9 кв м.
Гараж.
 Земельна ділянка 6,05 сот.

 Центральні комунікації.
 Три вида опалення.

Риелтор
  • Альянс
    219 000 €
    579 €/м²

    Лозовая ул.

    378 / 90 / 14 м²
    2 этажа
    11 сот
    6 комнат и более
    1 мес. назад
    Продаж будинку з великою ділянкою на Червениці. Побудований на початку 2000-х років. Цегляний. Дах - етерник. Всі вікна - пакет з євро-брусу, натуральне дерево (виробник Угорщина). Встановлені в 2011 році, столярка з ясеня, паркет дубовий евростандарт. Два поверхи. Кожен з поверхів може використовуватися автономно. На кожному з поверхів по три великі окремі кімнати, ванна з санвузлом, кухня. Перший поверх з ремонтом, другий потребує незначного допрацювання. Під усім будинком великий підвал з високою стелею. В підвалі облаштовані гараж на 2 машини, кімната з кахельною пічкою та кімната для дегустації вина. Загальна площа будинку 378 кв м. Житлова площа 90.3 кв м. Кухня 13.6 кв м. Земель...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: